Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā aizvadīti jautrie ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā piedalījās 18 komandas un tajās startēja vecāki kopā ar bērniem un ģimenes locekļiem.

Dalībniekiem bija iespējams izmēģināt spēkus septiņās stacijās, kurās varēja pārbaudīt spēku, ātrumu, veiklību un atjautību! Ģimenes startēja pupiņu šķirošanā, priekšmetu vilkšanā, nūdeļu mešanā mērķī, golfā, atmiņu spēlē, sadarbībā komandā un līdzsvara pārbaudē.

Noslēgumā ar pārsteiguma balvām tika apbalvotas veiksmīgākās komandas, kā arī piemiņas medaļas saņēma jaunākie dalībnieki. Noslēgumā bija iespējams cienāties ar svētku kūku, kā arī piedalīties izlozē. Bērniem bija pieejama piepūšamā atrakcija.

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Paldies visām komandām par dalību!

 

29.11.2023. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde