Ventspils nafta termināls – iekārojamākais darba devējs Kurzemē

1535
Autors: Ventspils brīvosta
Autors: Ventspils brīvosta

Par aizvadītā gada iekārojamāko darba devēju Kurzemes reģionā atzīts SIA Ventspils nafta termināls, liecina personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia veiktās aptaujas rezultāti.

Trešdien, 25.februārī, notika svinīgā laureātu paziņošana un apbalvošana visas Latvijas mērogā – tie ir populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Salīdzinoši ar iepriekšējā gada aptaujas rezultātiem divkāršojies to respondentu skaits, kuri par labāko darba devēju uzskata savu līdzšinējo darbavietu, – tā atzinuši 40% no aptaujātajiem darba ņēmējiem.

TOP darba devējs 2015 aptaujā tika noskaidroti ne tikai labākais darba devējs, kurš pirmais nāk prātā kā iekārojamākā darbavieta, bet arī labākie darba devēji atsevišķos biznesa sektoros un populārākie darba devēji reģionos, kā arī apbalvoti topā visstraujāk augošie uzņēmumi.

Tituls TOP darba devējs 2015 Kurzemē tika piešķirts SIA Ventspils nafta termināls, kuru kā iekārojamāko un populārāko darba devēju Kurzemes reģionā norādīja 17% respondentu. Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt šajā uzņēmumā respondenti norādījuši – motivējošu atalgojumu un papildu labumus (55%), atpazīstams uzņēmums ar labu reputāciju (54%) un labas karjeras izaugsmes iespējas (32%).

Otro vietu Kurzemes reģionā ieņēma AS Ventspils tirdzniecības osta, bet trešo – SIA LSEZ Lauma Fabrics.

Šogad Latvijas iekārojamākā darba devēja titulu visas Latvijas mērogā jau ceturto gadu pēc kārtas nosargājis AS Latvenergo.