Šorīt, 14. janvārī, spēcīgā vēja rezultātā Ventspils Izglītības pārvaldes ēkai daļēji tika norauts jumts. Lai novērstu radītās vētras sekas un bīstamību uz ceļa, ir slēgts Raiņa ielas posms virzienā no Andreja ielas līdz Ģertrūdes ielai.

Piekļuve Ventspils Izglītības pārvaldes ēkai šobrīd ir norobežota, slēdzot daļu Raiņu ielas un gājēju ietves posmu. Lai piekļūtu Andreja ielai, šobrīd ir atvērta iebrauktuve no Jūras ielas puses, uz noteiktu laiku atverot to kā divvirzienu ielu. Patreiz tiek ziņots arī par diviem nolauztiem kokiem – pie sporta nama “Centrs” un Zvaigžņu ielas pagrieziena virzienā uz pansionātu “Selga”. Līdz septiņiem rītā Ventspils ostā reģistrētas vēja brāzmas bija līdz 29 m/s, bet Ventspils lidostā – 25 m/s.

Sociālais dienests aicina šodien pakalpojumus saņemt attālināti un iestādi neapmeklēt:

Raiņa iela 10, 63601210

Talsu ielā 39, 63663001

socdienests@ventspils.lv

Pašvaldības iestāde lūdz iedzīvotājus nenovietot savas automašīnas zem kokiem vējainās dienās. Iedzīvotāji tiek aicināti ziņot par vētras gāztajiem kokiem, koku zariem vai citiem vēja nodarītiem postījumiem Ventspils Komunālai pārvaldei darba laikā pa tālruni 63624269, vai arī Ventspils Pašvaldības policijas dežūrdaļai pa tālruni 63680808.

 

14.01.2022. / Autors: Ventspils Komunālā pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs