Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes 2021. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa II kārtu.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Ventspils valstspilsētai nozīmīgus projektus, kas veicina un popularizē Ventspils jauniešu aktīvas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas un to attīstību. Pretendēt uz finansiālu atbalstu var jebkura juridiska persona, fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un reģistrējusies Valsts ieņēmumu dienestā, un citi. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties Ventspils Kultūras centra mājaslapā.

Projektu pieteikumu iesniegšana no š.g. 25. augusta līdz 15. septembrim. To iespējams izdarīt elektroniski, sūtot uz e-pastu: kulturas.centrs@ventspils.lv, sūtot pa pastu uz adresi – Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, vai iesniedzot klātienē Kultūras centrā, iepriekš saskaņojot ierašanas laiku pa tālr. 28887059. Konsultācijas par projekta pieteikumu izstrādi iespējams saņemt, sazinoties ar projektu konkursa kuratori Unu Mežiņu pa tālr. 63624796, e-pasts: una.mezina@ventspils.lv.

I kārtā atbalstīti septiņi projekti par kopējo summu 6`958 eiro. Finansiālu atbalstu saņēmuši projekti, kuru rezultātā tika izveidoti mūzikas video klipi – talantīgās ventspilnieces Emīlijas Jermolas solo dziesmai “Augusts” un popstudijas “Jūras akmentiņi” un Jāņa Aišpura dziesmas video klipa izveidei. Savukārt, biedrība “Witchbroom studio” Ventspilī realizēja vēl nebijušu projektu – jūlijā jaunieši varēja apgūt teorētiskas un prakstiskas zināšanas, kā vadīt dronu. Vēl joprojām turpinās atbalstīto projektu realizācija, piemēram, oktobra izskaņā Ventspils Jauniešu mājā plānots jauniešu iecienītais pasākums “Šausmu trase”.

 

26.08.2021. / Autors: Ventspils Kultūras centrs / Foto: Pixabay