Izsludināts jaunais Ventspils skaistāko dārzu konkurss

0
504

Arī šovasar notiks Ventspils pilsētas skaistāko dārzu konkurss Pilsētas rota, ir jau izsludināta pieteikšanās tajā, informē pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde.

Šogad konkurss norisināsies līdz 5.augustam. Individuālo dzīvojamo māju īpašnieku pieteikšanās konkursam būs iespējama līdz 12.jūlijam.

Konkursa mērķis ir apzināt Ventspils skaistākās un kvalitatīvāk iekārtotās individuālo dzīvojamo ēku teritorijas, popularizējot koptus, mūsdienīgus vai tradicionālus vides raksturam atbilstošus dārzu veidošanas principus, veicinot ventspilnieku vēlmi piedalīties pilsētas ainavas uzturēšanā un sakopšanā.

Žūrijas komisijā ir deviņi dažādu nozaru pārstāvji, kuri vērtēs individuālo dzīvojamo māju teritorijas Ventspilī, kuras būs pieteikuši šo teritoriju īpašnieki vai lietotāji. Notiks arī vērtēšana nominācijā skats no malas, kurā noteiks skaistākos dārzus, kas īpaši izceļas un ir pamanāmi ar savu sakoptību pilsētvidē.

Dārzi tiks vērtēti pēc vairākiem kritērijiem – kāds ir dārza kopskats un dārza uzturēšanas kvalitāte, ņems vērā arī tādas nianses kā karoga eksponēšana, dekoru atbilstība kopējam dārza tēlam, mājas numura zīmes saskatāmība un citiem kritērijiem.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay