“Kālija parks” rīko sabiedrisko apspriešanu par izmaiņām B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā

916

AS Kālija parks ir sagatavojusi un iesniegusi iesniegumu grozījumiem B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā, ko Valsts Vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālā vides pārvalde ir pieņēmusi. Pašlaik sabiedriskā apspriešana jau ir sākusies un tā ilgs līdz 16.decembrim. Savukārt otrdien, 27.novembrī, notiks sabiedriskās apspriešanas sanāksme.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme par izmaiņām B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā notiks plkst.17 Pārvntas bibliotēkā, kurā var piedalīties ikviens ventspilnieks.

Kā skaidroja AS Kālija parks, izmaiņas ir saistītas ar pārkraujamo produktu grupēšanas principu un veidu precizēšanu, nepalielinot kopējo atļauto pārkraušanas apjomu.

Ar iesniegumu un tam pievienotajiem dokumentiem var iepazīties: Iedzīvotāju informācijas centrā, Tārgales ielā 4; Valsts vides dienesta Ventspils reģionālajā vides pārvaldē, Dārzu ielā 2, tālrunis 63624660, ventspils@ventspils.vvd.gov.lv, vai VVD tīmekļa vietnē http://www.vvd.gov.lv/sabiedribas-lidzdaliba/iesniegumi-un-informativie-pazinojumi-/a-un-b-atlauju-iesniegumi. Rakstiski priekšlikumi līdz 16.decembrim nosūtāmi VVD Ventspils Reģionālajai vides pārvaldei Dārzu ielā 2, Ventspilī, LV-3601.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Kālija parks