Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina visas pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “katram sava bateriju kaste!”.

Jau trešo gadu pēc kārtas pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina pirmskolas izglītības iestādes piedalīties konkursos, kuru tēmas ikreiz ir ap un par vidi. Šī gada konkursa tēma – “Katram sava bateriju kaste!”, kas būtu gana laba bateriju īslaicīgai glabāšanai, bet ar “odziņu”, jo veidota no jau izmantotiem materiāliem.

Baterijas ir kļuvušas par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu, bet jāatzīst, ka ne vienmēr tās apsaimniekojam pareizi – baterijas ir bīstamais atkritums, kas jāuzkrāj un jāapsaimnieko atsevišķi no pārējiem atkritumiem. Tādēļ, lai ikdienā būtu ērtāk uzkrāt radušās baterijas, bērnudārza audzēkņi aicināti veidot bateriju kasti savai grupiņai (1 kopīgs grupiņas darbs).  Pēc konkursa kastes tiks atgrieztas to veidotājiem, lai varētu ikdienā radušās baterijas uzkrāt, savukārt pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” apņemas tās savākt un nodot tās tālākai pārstrādei, turklāt bez maksas!

Iepriekšējos gados atsaucība konkursos bija liela un mēs ceram, ka dalībnieku skaits arī šajā konkursā nebūs mazāks. Balvu fonds ir ieguldīto pūļu vērts! Galvenā balva – apmaksāta ekskursija (vai cits pasākums) 300 EUR vērtībā, kā arī individuālas veicināšanas balvas no pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”.

Nenokavē – starts jau 1. oktobrī! Kastes līdz 31. oktobrim (ieskaitot) gaidām pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, Ventspils.

30.09.2020. / Autors: Ventspils labiekārtošanas kombināts  / Foto: Pixabay