Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē šā gada janvārī un februārī kopā ir reģistrēti 223 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir par 21 negadījumu mazāk nekā pagājušā gada pirmajos divos mēnešos. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā reģistrēti 50 negadījumi.

Minētajā laika posmā Kurzemes reģionā ir samazinājies ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo cilvēku skaits no četriem pagājušajā gadā uz diviem šogad.

Kontrolējot atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, policijas darbinieki 2017.gada pirmajos divos mēnešos fiksējuši 1436 atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus, kas ir par 114 mazāk, nekā 2016.gada pirmajos divos mēnešos.

Šā gada pirmajos divos mēnešos policisti aizturējuši 73 vadītājus, kuri transportlīdzekli vadījuši alkohola vai narkotisko vielu ietekmē, kas ir par 14 gadījumiem mazāk. Samazinājies arī to velosipēdu un mopēda vadītāju skaits, kas vadījuši transportlīdzekli reibumā. Savukārt bez tiesībām šajā laika posmā ir pieķerti 71 vadītāji, kas ir par četriem mazāk.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Edijs Pālens/LETA