Kurzemes Rehabilitācijas centrā sestdienās iespējams apmeklēt ūdens procedūras, tai skaitā pērļu vannu, zemūdens masāžu un cirkulāro dušu, kā arī masāžu, ko veic sertificētas masieres Ilze Saņina un Arta Celma.

Pērļu vannas apmeklējums sniedz pacientiem relaksējošu, nomierinošu efektu. To īpaši novērtēs pacienti ar saspringumu un diskomforta sajūtu spranda un kakla daļā, hroniskām muguras sāpēm. Vienlaikus pērļu vannā atslābinošu efektu ķermenim sniedz arī krāsu un burbuļu terapija.

Specializētajā hidrovannā tiek veikta ķermeņa zemūdens masāža, kas ar zemūdens strūklas palīdzību tonizē ķermeni, aktivizē limfu un asins cirkulācijas plūsmu, veicina vielmaiņas produktu izvadi no audiem un palīdz sasniegt lieliskus rezultātus.

Savukārt cirkulārā duša piemērota pacientiem ar ilgstošu ikdienas nogurumu, tā tonizē un palīdz veicināt atveseļošanās procesu pēc gūtām traumām.

Apmeklējot Kurzemes Rehabilitācijas centra ūdens procedūras, cenā tiek ieļauts arī siltumterapijas apmeklējums. Pierakstīties uz masāžām un procedūrām iespējams, zvanot uz Kurzemes Rehabilitācijas centru pa tālruni 636 24727.

 

17.05.2024. / Autors: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” / Foto: SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”