Svētdien Ventspils baptistu baznīcā notikušajā tradicionālajā labdarības koncertā No debesīm es atnesu… atbalsta centra bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš ventspilnieki saziedojuši kopumā 2663,57 eiro, pirmdien pavēstīja koncerta rīkotāji.

Jau vēstīts, ka labdarības koncerts No debesīm es atnesu… tiek rīkots, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem – īpašiem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursiem, vingrošanai, masāžām. Ziedojumi tika nodoti atbalsta centram Cimdiņš, kura speciālisti zina un vislabāk varēs novērtēt, kuram bērniņam palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Koncertā priecēja Ventspils popgrupas Jūras akmentiņi dziedātāji Lūcijas Boitmanes vadībā. Šogad labdarības koncertu No debesīm es atnesu… muzikāli bagātināja koncerta īpašais viesis dziedātājs Normunds Rutulis, kā arī viesmākslinieces – Laura Lauze un Katrīna Bindere. Jau tradicionāli, labdarības koncertu ar sirdsvārdiem papildināja Dana Reizniece–Ozola.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA