Kā ik gadu, Ventspils pilsētā pavasarī norit lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija, kas ikvienam ir iespēja atbrīvoties no lietām, kurām mājoklī vairs nav vietu un kuras nevar izmest atkritumos tāpat vien. Šonedēļ akcija notiek Pārventas pusē.

Kā pavēstīja pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts, akcija ierasti notiks kopumā četras dienas – pagājušajā nedēļā tā notika Ventas kreisajā krastā, bet šajā sestdienā un svētdienā – Pārventas pusē.

Šīs nedēļas nogalē iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas izmest lielgabarīta atkritumus konteineros, kas tiks uzstādīti astoņās vietās Ventas labajā krastā. Sestdien konteineri būs novietoti Rotas ielas – Vidusceļa krustojumā, Lāču ielā, Kaļķu un Saldus ielas krustojumā, kā arī Embūtes un Ozolu ielu krustojumā. Svētdien atkritumus varēs izmest konteineros Stacijas ielā starp Muitas un Skrundas ielām, Abavas – Šķērsu ielu krustojumā, Iecavas – Mālu ielu krustojumā, kā arī Staldzenes centrā.

Akcijas laikā varēs nodot matračus, paklājus, mēbeles, remonta lielgabarīta atkritumus (kokmateriāli, durvis, logu rāmji bez stikliem un saplacinātas iepakojuma kastes).

Akcijas laikā netiks pieņemti sadzīves atkritumi, elektropreces, bīstamie atkritumi, nolietotas riepas, būvniecības un būvju nojaukšanas atkritumi, kā arī zaļie atkritumi.

23.04.2021 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Unsplash.com