Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1453

Piektdien, 8.jūnijā, lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 13. numuru!

 

2017. gada pašvaldību vēlēšanas ir noslēgušās, un trīs politisko partiju – “Vienotības”, Nacionālās apvienības un Latvijas Reģionu apvienības – aicinājums mainīt un sekmēt labāku Ventspils pilsētas pārvaldi šoreiz vēl palicis bez nepieciešamā atbalsta. “Mēs esam gandarīti, ka ceturtā daļa ventspilnieku vēlēšanās ir izteikusi mums atbalstu, tomēr ikviens saprot, ka četri deputātu mandāti nav pietiekams skaits, lai varētu mūsu programmatiskos mērķus pakāpeniski iedzīvināt pilsētas ikdienā un katra ventspilnieka dzīvē. Mūs priekšā gaida grūts, neparocīgs un saspringts darbs, atrodoties domes politiskās varas mazākumā. Un tomēr – pat ja tā, uzskatu, ka katra par mums nodotā ventspilnieka balss ir kā atbalsts demokrātijai, taisnīgumam un labai pilsētas pārvaldībai,” uzsver ievēlētie deputāti.

To, ka AS Ventspils Tirdzniecības osta (VTO) administrācija grib un prot pateikties saviem čaklākajiem un firmai uzticīgākajiem ļaudīm, ir sen un labi zināms. Bet šonedēļ te iets tālāk un citādi. Darbabiedru klātbūtnē par gandrīz piecdesmit gadu ilgu darba mūžu VTO administrācija, izvadot pensijā, pateicās ne vien savam inženierim Aleksandram Kazarinam, bet arī viņa dzīvesbiedrei Jeļizavetai. Tā, iespējams, aizsākot jaunu, sirsnības pilnu tradīciju.

Pārmaiņas būs tad, ja mēs, kam rūp pilsētas un valsts nākotne, paņemsim aiz rokas kaut kur “virtuves sarunās” rūcošos un ar “zaglīgo varu” neapmierinātos, ieliksim viņiem rokās pasi un aizvedīsim uz vēlētāju iecirkni. Tā teikts laikraksta redakcijas slejā, komentējot tikko aizvadītās pašvaldību vēlēšanas.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 16.jūnijā!