Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1181

Piektdien, 8.jūnijā, lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 18. numuru!

Galvenais fokuss šoreiz pievērsts traģiskajam notikumam Liepājas rajonā, kur bez vēsts ilgstoši bija pazudis piecgadīgs puika Ivans, kuru šonedēļ atrada mežā mirušu. Galvenajā rakstā stāstīts ne tikai par notikušo, bet galvenais – secinājumi un uzmanība, kas jāņem vērā nākotnē.

Kurzemes apgabaltiesa apmierinājusi Ventspils Augstskolas (VeA) bijušās rektores, asociētās profesores Gitas Rēvaldes prasību pret Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmo vietnieku infrastruktūras jautājumos Jāni Vītoliņu un Ventspils pilsētas domi. Prasībā tiesai G. Rēvalde apstrīdēja Vītoliņa publiski mediju telpā pausto ap-
galvojumu, ka augstskola nelikumīgi iztērējusi Ventspils domes piešķirtos līdzekļus vismaz 10 000 eiro apmērā, kā arī prasīja Vītoliņa izplatīto, nepatieso un apmelojošo ziņu atsaukšanu, pieprasot arī kompensāciju par radīto kaitējumu.

Pašvaldību vēlēšanas ir pagājušas, un dzīve Ventspilī atgriezusies ierastajā gultnē – toni pilsētā kā noteicis tā, neskatoties uz tiesas savulaik noteikto aizliegumu vadīt pilsētas domi, nosaka Aivars Lembergs. Tomēr salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem – šajā sasaukumā domē strādā spēcīga opozīcijas frakcija. Vai tas nozīmē, ka Ventspilī pūtīs pārmaiņu vēji? Par šo un citiem jautājumiem Ventspilnieks.lv aicinājis uz sarunu Edvardu Ratnieku, kurš nekad nav vairījies atklāti runāt kā par labām lietām, tā arī par nebūšanām un tādu mūsu valsts kaiti kā tiesiskais nihilisms.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 21.jūlijā!