Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1062

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 30. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss šoreiz vērsts uz Ventspils pilsētas domes 15. septembrī pieņemto lēmumu par nekustamā īpašuma Lāčplēša ielā 1A. Saskaņā ar domes lēmumu minētais zemes gabals 3424 kvadrātmetru platībā tiek iegādāts Daudzfunkcionālā inovāciju centra jaunbūves vajadzībām, revitalizējot degradēto teritoriju Rūpniecības ielā 2. Tiktāl pret domes lēmumu nebūtu ko iebilst, ja vien minētā zemes platība netiktu iegādāta par neadekvāti augstu cenu – 200 000 eiro. Norādot, ka pirkums neatbilst nekustamā īpašuma tirgus vērtībai Ventspils pilsētā, par kuru dome ir acīmredzami pārmaksājusi, deputāts Ģirts Valdis Kristovskis lūdzis šo darījumu izvērtēt Valsts kontrolei.

Latvijā pamazām sākas apkures sezona, tādēļ aktuālākais jautājums ir – vai siltumenerģija kārtējo reizi kļūs dārgāka. Arī ventspilniekus interesē jautājums, ko šajā apkures gadā var sagaidīt no pašvaldības?

Maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu visā Latvijā lēni, bet neatlaidīgi aug. Kaut kur šis process notiek aktīvāk, citviet tas ir mazāk pamanāms. Un tomēr tas attiecas uz visiem – Latvijas iedzīvotāji par atkritumu izvešanu un apglabāšanu maksās arvien vairāk un vairāk. Kas šajā sakarā notiek Ventspilī?

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 29.septembrī!