Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

0
908

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 35. numuru!

Laikraksta numura galvenais fokuss šoreiz vērsts uz to, kā opozīcijas deputāti cenšas panākt taisnību, vēršoties tiesā ar lūgumu aizliegt smagos noziegumos apsūdzētajam un tiesvedībā esošajam Aivaram Lembergam ieņemt jebkādu vadošu amatu pašvaldībā.

Portretstāstā šoreiz intervija ar vienu no Latvijas labākajām vieglatlētēm Laumu Grīvu, viņas sportisko ģimeni, olimpisko sapni. Kad Laumai bija 21 gads, viņa aptvēra – klasiskais pilngadības vecums sasniegts, augstskola pabeigta, bet līdz Olimpiskajām spēlēm vēl “tikpat tālu kā ar kājām līdz Ķīnai”. Lai arī tādā vecumā bieži saka, ka nav jau vērts – ir par vēlu –, tieši tad tika pieņemts lēmums trenēties profesionāli. Spītējot visam, 2012. gadā tāllēcēja Lauma Grīva startēja Londonas Olimpiskajās spēlēs

Mūžvecais teiciens “kad mēs augām, tad gan tā negāja” joprojām ir spēkā tāpēc, ka agrāko gadu drausmīgie, dažkārt interesantie vai pat neticamie notikumi cilvēku atmiņā vienkārši sāk izbālēt. Nesenie toties iezīmējas spilgti un sulīgi, jo tieši vai netieši tepat un tagad skar arī mūs un tāpēc šķiet nejaukāki vai vismaz savādāki par agrāk piedzīvotajiem vai nostāstos dzirdētajiem. Caurlūkojot agrāko laiku preses materiālus, kas izgaismo Ventspils ikdienu, nākas secināt, ka arī pirms pārdesmit gadiem pilsētā netrūka ne gaišu, ne arī tumšu un melnu dienu, bieži vien arī asiņainu darbu, kas tādās reizēs tika pastrādāti. Piedāvājam atskatīties, kāda gaisotne pilsētā valdīja pārmaiņu gados, kad atgūto un valsts pasludināto brīvību daudzi pielīdzināja visatļautībai, bet tiesību sargātāji vēl tikai vāca spēkus un zināšanas cīņai ar to. Arī tai laikā traģiskais nereti mijies ar komisko, politiskais ar sadzīvisko. Tāpat kā tagad un tomēr citādāk.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 10.novembrī!