Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1496

Šajās dienās lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – astoto numuru.

Šoreiz numurā lasāms par uzņēmēju un valsts vadības atšķirīgajiem uzskatiem par dalību un izaicinājumiem Nord Stream 2 gāzes vada būvniecības projektā. Uzmanība vērsta arī uz to, kādas sagaidāmas nodokļu reformas aplēses.

Laikrakstā lasāms arī garš stāsts par to, kā spiesti dzīvot un izdzīvot politiski respresētās personas Ventspilī, kas, atšķirībā no cilvēkiem citās lielpilsētās Latvijā, saņem gan mazākus ikmēneša un svētku pabalstus, tāpat arī citi atvieglojumi ir mazāki.

Ventspils oficiālajā mājas lapā jau labu brīdi centrālā sadaļa ir – Meli par Ventspili. Neko līdzīgu nevar atrast nevienas citas pašvaldības lapā, tāpēc tiem, kam nav līdz šim izdevies ielūkoties šajā “tautas ienaidniekus” atmaskojošajā vietnē, laikraksts veicis nelielu ekskursiju.

Laikrakstā aplūkojama arī fotogalerija un stāsti par to, kā ventspilnieki strādāja Lielajā talkā gan bijušās armijas raķešu bāzē, gan Liepenes pludmalē.

 

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 5.maijā!