Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā

1493

Piektdien, 26.maijā, lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņem laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 12.numuru!

Jaunākā numura lielajā intervijā lasiet sarunu ar Ģirtu Valdi Kristovski, kurā viņš stāsta par 80.gadu vidu un beigām,  kas aprakstīts viņa autobiogrāfiskajā grāmatā Pieskāriens. Tā nule kā nonākusi pie lasītājiem. Tas ir literārs autobiogrāfiskos faktos sakņots stāsts par paša pieredzētajiem izaicinājumiem Ventspilī laikā, kad Kristovskis kā jauns inženieris pēc augstskolas beigšanas 1984. gadā atgriezās pilsētā un pieredzēja dažādus jauna cilvēka dzīves izaicinājumus, kas viņu rosināja pakāpeniski iesaistīties un vadīt Ventspils pilsētas Atmodas procesus līdz Latvijas Tautas frontes dibināšanai 1988. gada oktobra sākumā.

Lasiet arī par to, kā Ventspils pašvaldība, par spīti iedzīvotāju iebildumiem vairāku gadu garumā, Staldzenes apdzīvotās teritorijas tuvumā ieplānojusi rūpniecisko teritoriju, kurā paredzēts būvēt smago ogļūdeņražu pārstrādes kompleksu. Jau 2010.gadā, kad Ventspils domes vadība nolēma paplašināt Ventspils rūpniecisko teritoriju līdz Staldzenei, iedzīvotāji izteica savus iebildumus un domē iesniedza 1303 parakstus, protestējot pret šo ieceri. Diemžēl Ventspils dome gan tolaik, gan vēl šodien izvēlējusies ignorēt iedzīvotāju vēlmes, vajadzības un ilgtermiņā arī to drošību un veselību.

Uzzināsiet arī par to, ka kopš aprīļa sākumā Ventspilī durvis vērusi labdarības organizācija biedrība Ventspils uzplaukumam. Labdarības projekti mūsu pilsētā finansiāli atbalstīti jau daudzu gadu garumā. Par to ventspilnieki var pateikties virknei Ventspils ostā strādājošu komercsabiedrību, tai skaitā AS Ventbunkers, AS Baltijas ekspresis, AS Unifreight Logistics, AS Ventspils Tirdzniecības osta, AS Kālija parks un vēl citām. Katru gadu uzņēmēji ziedojuši daļu no savas peļņas, nevis to sadalot dividendēs, bet palīdzot tiem, kuriem palīdzība tai brīdī bijusi nepieciešama visvairāk.

Šajā numurā lasiet arī par to, kā AS Ventspils Tirdzniecības osta godināja savus ilggadējos darbiniekus, par izglītības nozares aktualitātēm pilsētā.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 1.jūnijā!