Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

1207

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 102. numuru!

“Baltijas Ekspresis” divos mēnešos pārvadā 1,5 reižu vairāk nekā pērn. Vairāk nekā tikai veiksmīgi iesākto 2019. gadu daudzsološi turpina biedrībā Baltijas Asociācija – Transports un loģistika (BATL) ietilpstošais uzņēmums AS Baltijas Ekspresis. Pēc rekordražīgā janvāra, februārī izdevies vēl nedaudz vairāk palielināt kopējo pa dzelzceļu pārvadāto kravu apjomu Ventspils ostas virzienā, bet gada kopējo pārvadāto kravu apgrozījumu sasniedzot jau 1,55 mlj. tonnu. Divos mēnešos izdevies pārvadāt vairāk nekā 1/5 daļu no kopējā pērn sasniegtām 8,05 mlj. tonnām.

Lemberga lieta finiša taisnē. Jau vairāk nekā 10 gadus rit krimināllietas skatīšana, kurā smagos noziegumos apsūdzēts Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pildīšanā ierobežotais, taču faktiskais pašvaldības vadītājs Aivars Lembergs. Prokuratūra lūdz tiesu piemērot “labo darbu čempionu” krusttēvam 8 gadus cietumā, konfiscēt mantu, uzlikt 64 500 eiro naudas sodu un apcietināt turpat tiesas zālē.

Dziesma par laimi. Dziesmas par laimi var būt ļoti dažādas; par laimi, kuras nav, par laimi, pēc kuras ilgojas, par ceļu uz laimi… un vēl, un vēl… Ir mūži kā dziesmas par laimi – visās iespējamās versijās, niansēs, toņkārtās un modulācijās, kāpumos, kritumos un atkalkāpumos. Viena tāda mūža svinēšana pagājušajā svētdienā skanēja Livonijas ordeņa pilī, kur jubilāres godā bija Ilga Buntika.

Mūža vākums nākotnei . Pirmo pieredzi saskarsmē ar bitēm Maigonis Emars ieguvis trīs gadu vecumā Zūrās, kad vectēvs Andrejs pēc darba dravā iedrošinājis dūcošos kukainīšus izpiņķerēt no viņa bārdas. Apgalvojot, ka labam cilvēkam tie nav bīstami un par pierādījumu vienu spārnoto strīpvēderi pat paņēmis mutē. Pēc brītiņa bitīte sveika un vesela no mēles starp vectēva pavērtajām lūpām izlidojusi kā no stropa skrejas. Par laimi, toreiz mazajā galvā pieticis prāta nemēģināt vectēva triku atkārtot vai pat pārspēt…

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 22.martā!