Lasi laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunākajā numurā!

882

Lasītāji Ventspilī savās pastkastītēs saņēmuši laikraksta VENTSPILNIEKS.LV jaunāko – 104. numuru!

Rīgas Satiksme shēmas Ventspilī. OC “Ventspils” būtībā jau ir bankrotējis. Ja domājam, ka tikai Ušakova vadītajā Rīgā vien ir nekārtības – pārkāpti likumi, šķiesta un, iespējams, pat masveidā zagta nauda, lai nodrošinātu “vajadzīgajiem” greznu dzīvi, tad stipri maldāmies. Mūsu Ventspilī notiek pat trakāk…

Mazākuma deputāti aicina valdību atlaist Ventspils domi. Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāti vērsušies pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un citiem ministriem ar lūgumu nopietni izvērtēt Ventspils pilsētas domes ilgstošās prettiesiskās darbības un pārkāpumus un veikt likumā noteiktos pasākumus esošā domes sastāva atlaišanai.

Kur dārznieks iet, tur zeme zied. Tikai retam tā veicas – pēc pamatskolas beigšanas pilnīgi patstāvīgi izvēlēties mācību iestādi un specialitāti, kurā gribas strādāt visu turpmāko dzīvi. Šajā ziņā pie laimes bērniem sevi var pieskaitīt Baiba Viļuma, kura, vēl mācoties sākuma klasēs Ugāles vidusskolā, jau skaidri zinājusi – viņa gribēs iestāties Bulduru Dārzkopības tehnikumā, lai iegūtu zināšanas lauksaimniecībā. Bet vēl konkrētāk – kļūtu par dārznieci. Veiksmīga pēc tam bijusi arī pirmās un pagaidām vienīgās darba vietas izvēle, uz kuru viņu pamudinājusi kokaudzētavas vadītāja Lidija Ķemlere – kļūt par dekoratīvo koku, krūmu un ziemciešu pārzini Latvijas valsts mežiem (LVM) piederošajā Popes kokaudzētavā, kas atrodas Ventspils pievārtē Platenē.

Latvian Port darbinieki sūdzas par neizmaksātām algām, brīvosta kā izīrētājs turas pa gabalu. Pagājušā gada nogalē Ventspils Brīvostas pārvaldei pēc ilgas gaidīšanas beidzot izdevās atrast nomnieku plašajām ražošanas ēkas telpām Kustes dambī, kurās agrāk darbojās Ventspils domes dāsni atbalstītais uzņēmums Dendrolight. Ventspils brīvostai piederošajās ražošanas telpās vairāk nekā 7000 m2 platībā un plašajā pieguļošajā teitorijā darboties sāka kokapstrādes produktu ražotājs SIA Latvian Port. Solījumi izskanēja cerīgi, tika runāts arī par jaunām darba vietām līdz pat 25 cilvēkiem, taču publiskajā telpā izskan sūdzības par jau divus mēnešus neizmaksātām algām. Uzņēmums klusē, bet izīrētājs Ventspils brīvosta norobežojas no šī jautājuma skaidrošanas.

Šie ir tikai daži no tematiem laikraksta jaunākajā numurā. Meklē laikrakstu savā pastkastītē!

Laikraksts ir bezmaksas izdevums, kuru izdod biedrība Par taisnīgumu un atklātību. Ja gadījumā neesat saņēmuši laikrakstu, rakstiet mums e-pasta vēstuli redakcija@ventspilnieks.lv!

Nākamais numurs iznāks 5.aprīlī!