Mazos un mikro uzņēmumus aicina pieteikties Biznesa lepnuma balvai

1443

Līdz 6.jūnijam žurnāls iBizness aicina mazos un mikro uzņēmumus pieteikties balvai Biznesa lepnums 2016. Uz balvu var pretendēt uzņēmumi, kuri ieviesuši inovatīvu produktu, īstenojuši oriģinālu produkta virzības stratēģiju, apguvuši jaunus tirgus, lepojas ar strauju apgrozījuma pieaugumu vai augstiem produktivitātes rādītājiem.

Balvai aicināti pieteikties mazie un mikrouzņēmumi, kuri 2015.gadā ir strādājuši ar peļņu un veiksmīgi to turpina darīt arī šogad, kuriem 2015.gadā ir bijis vērojams apgrozījuma pieaugums un nav nodokļu parādu. Mikrouzņēmumu grupā vērtēs uzņēmumus ar apgrozījumu līdz 100 000 eiro, bet mazo uzņēmumu grupā – līdz 700 000 eiro. Balvai uzņēmumus var pieteikt to īpašnieki vai darbinieki, sadarbības partneri vai klienti.

Uzvarētājs katrā no minētajām grupām savā īpašumā iegūs galveno balvu – mākslinieka Aivara Kerliņa izgatavoto Veiksmes atslēgu. Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas sadarbības partneru pārsteiguma balvas.

Uzvarētāji tiks paziņoti balvas pasniegšanas ceremonijas laikā 6.jūlijā Spīķeru koncertzālē, kur vienlaikus ar uzvarētāju godināšanu notiks arī forums Mazais uzņēmums Latvijā.