Biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem sāks tirgot tieši pēc diviem mēnešiem – 3.martā, ceturtdien paziņoja vērienīgā notikuma organizatori.

Biļešu tirdzniecība notiks Biļešu Paradīze vairāk kā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv. Vienā pirkumā vienam pircējam uz katru pasākumu būs iespējams nopirkt līdz četrām biļetēm.

Savukārt bērni līdz septiņu gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visiem svētku dalībniekiem, uzrādot dalībnieka karti, būs iespēja bez maksas vērot noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē.

“Jau šobrīd ir jūtama milzīga interese par biļešu iegādi – prognozējam, ka pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, tātad jārēķinās ar rindām gan pie kasēm, gan interneta veikalā. Kaut arī vietu skaits šajās svētku norises vietās pēc to pārbūves ir palielinājies – Mežaparkā sasniedzot 30 000, Daugavas stadionā – 10 000 sēdvietu, ir skaidrs biļešu visiem interesentiem uz noslēguma koncertiem nepietiks. Svētku programmu veido 63 spilgti notikumi, turklāt divas trešdaļas būs apmeklējami bez ieejas maksas,” norādīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA