Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori ar kampaņu “Kas slēpjas aiz svētkiem?” aicina svētkos ne tikai atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus, bet arī pamanīt cilvēkus, kuri uzbur svētku sajūtas. Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no 12 LIAA biznesa inkubatoriem. Kampaņa norisināsies no 1. līdz 23. decembrim visu LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu kontos.

Jautājot, kas slēpjas aiz svētkiem, LIAA biznesa inkubatori aicina pamanīt, ka aiz katra bagātīgi klātā svētku galda, dāvanām, mājas rotāšanas, piedzīvojumu radīšanas un mājas mīluļu iepriecināšanas slēpjas cilvēki – produktu un pakalpojumu radītāji, dāvinātāji un saņēmēji. Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, Latvijas iedzīvotājiem arī šogad tiek piedāvāti pieci svētku katalogi – “Viņai un Viņam”, “Bērniem”, “Mājai un mājas mīluļiem”, “Atpūtai un piedzīvojumiem” un “Svētku galdam”, kuros ir apvienoti inkubācijas un pirmsinkubācijas programmu dalībnieku no visas Latvijas radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi kalpos kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē neredzētus produktus savam svētku galdam.

“LIAA biznesa inkubatoros ik dienu top daudz inovatīvu ideju. Daļa no tām attīstās līdz eksportējamiem produktiem vai pakalpojumiem, par kuriem ar lepnumu varam teikt, ka tas ir radīts Latvijā. Svētku laiks ir brīdis, kad padomāt par savējiem, un lielisks veids, kā to izdarīt, ir sarūpēt dāvanā Latvijā radītu produktu,” teic LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Katalogus būs iespēja apskatīt visos LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas Facebook kontos no 5. līdz 23. decembrim. LIAA Ventspils biznesa inkubatora konts atrodams ŠEIT.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: https://www.liaa.gov.lv/lv/biznesa-inkubatori/par-projektu
LIAA biznesa inkubatoru dalībnieku katalogi: https://inkubatori.magneticlatvia.lv/musu-klienti/

Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://www.youtube.com/watch?v=oB4xb0tJwFA

 

2.12.2022. / Autors: LIAA Ventspils biznesa inkubators / Foto: LIAA Ventspils biznesa inkubators