Lielā Talka Ventspilī šogad norisināsies 24.aprīlī, tādēļ ventspilnieki tiek aicināti būt aktīviem un piedalīties savas pilsētas sakopšanā.

Ņemot vērā to, ka valstī vēljoprojām ir noteikti sociālās distancēšanās aicinājumi, Lielās Talkas organizatori ir izveidojuši veidu, kā talkot droši, lai saglabātu Latviju tīru un zaļu arī nākamajām paaudzēm:

SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;

DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;

ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Maisus talkošanai var saņemt no 19.-24.aprīlim iepērkoties tirdzniecības veikalos Maxima (izņemot “Maxima Express” veikalos), veicot simbolisku pirkumu vismaz 10 centu apmērā (0,10 EUR).

Talkot gribētāji var talkot Pārventas meža masīvā aiz bērnu parka “Fantāzija” līdz jūrai, maisus atstājot ceļa malās – pilsētas pusē, savukārt pilsētā var talkot meža masīvā no Vasarnīcu ielas līdz jūrai, maisus atstājot redzamās un piebraucamās ceļa malās.  Zvanot pa tālr. 29471342 talkotāji var saskaņot talkošanas vietu ar koordinatoru, kā arī var paziņot par vietām, kur maisi ir novietoti.

 

20.04.2021. / Autors: Komunālā pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs