Lielajā skolu izstādē Rīgā reklamēsies arī Ventspils augstskola un Jaunrades nams

1521

Šajā nedēļas nogalē Rīgā notiks starptautiskā izglītības izstāde Skola 2016 un tajā piedalīsies arī Ventspils izglītības iestādes – Ventspils augstskola un Ventspils Jaunrades nams.

Ventspils augstskola izstādē aicinās potenciālos studentus iegūt augstāko izglītību trīs fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē, portālam VentspilsBalss.lv pastāstīja augstskolas pārstāve Agnese Jēkabsone. Izstādes apmeklētājus augstskolas stendā gaidīs aktīvi studenti un augstskolas pārstāvji, kas pastāstīs par studiju programmām un to norisi, uzņemšanas noteikumiem, karjeras iespējām, dažādām ārpusstudiju aktivitātēm, dienesta viesnīcu un citiem jautājumiem. Interesentiem būs iespēja satikt arī Studentu padomes pārstāvjus, kas sniegs ieskatu studentu ikdienā, pasākumos un iespējās iesaistīties padomes darbā. Ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus un pārbaudīt savas zināšanas elektronikā, kā arī pārliecināties par savām valodu zināšanām.

Sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru, izstādes apmeklētājiem Ventspils augstskolas stendā būs lieliska iespēja reģistrēties Ventspils virtuālajā vēstniecībā un atraktīvā veidā pelnīt Ventspils ventus.

Izstādē piedalīsies arī Ventspils Jaunrades nama kolektīvs, konkrēti, planetārija un observatorijas darbinieki. Jaunrades nama vadītāja Daiga Silarāja portālam VentspilsBalss.lv pastāstīja, ka planetārija un observatorijas stends būs izvietots vienotā Ventspils pilsētas stendā. Apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajām izglītības iespējām, uzdot jautājumus, uzzināt aktuālāko informāciju par vasaras nometnēm, piedalīties izlozē un sameklēt kādu no Saules sistēmas planētam ar teleskopa palīdzību.