Jau tradicionāli Ventspils brīvostas pārvalde reizi ceturksnī saka paldies tam brīvostā strādājošajam terminālim, kurš uzrādījis labākos rādītājus aizvadītajā posmā. 2021.gada pirmajos mēnešos lielākais kravu apjomu pieaugums salīdzinājumā ar pagājušo gadu bija “Ventspils Grain Terminal”.

Pagājušajā nedēļā Ventspils brīvostas pārvaldnieks Andris Purmalis tikās ar AS “” Ventspils Grain Terminal” valdes priekšsēdētāju Vladislavu Šafranski, lai izteiktu atzinību par labajiem gada sākuma rādītājiem un pārrunātu aktuālākos ostas un termināļa attīstības jautājumus.

Pirmajā ceturksnī specializētajā Ventspils ostas graudu pārkraušanas terminālī “Ventspils Grain Terminal” pārkrauti 146,2 tūkstoši tonnu, kas ir par 118,2% vairāk nekā 2020.gada attiecīgajā periodā. Terminālī apstrādātas iesala, labības un linsēklu kravas.

AS „Ventspils Grain Terminal” uzsāka savu darbību 2005.gadā. Termināļa noliktavu jaudas nodrošina vienlaicīgu vairāk nekā 100 tūkstošu tonnu lauksaimniecības kravu uzglabāšanu. Terminālī var iekraut PANAMAX tipa kuģus ar kravnesību līdz 75 tūkstošiem tonnu.

 

13.05.2021. / Autors: Ventspils Brīvostas pārvalde / Foto: Ventspils Brīvostas pārvalde