Lieldienās ar īpašu velobraucienu atklās Ventspils jaunās ielas

0
322

Otrajās Lieldienās, 22.aprīlī, notiks pilsētnieku un viesu kopīgs velobrauciens, kura laikā notiks Ventspils divu jauno ielu atklāšana, informēja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Kristīne Jansone.

Šajā pavasarī ir pabeigti pēdējie darbi, lai pilnvērtīgai satiksmei varētu tikt atvērtas divas jaunas ielas – Apļa iela un Rāvas iela. Ielu izbūve ir pirmais solis, lai uzņēmējdarbībai piemēroti attīstītos kvartāls starp Rūpniecības, Durbes un Lāčplēša ielām, norādīja brīvostā. Rāvas iela savieno Lāčplēša un Durbes ielas Ventspilī. Neliels šīs ielas posms – 87 – metri jau bija, bet tam bija nepieciešama atjaunošana. No jauna izbūvēti vēl 313 Rāvas ielas metri. Aptuveni 300 metru garā Apļa iela savieno jauno Rāvas ielu ar Rūpniecības ielu.

Pasākuma sākums plkst.11 jauno ielu – Apļa un Rāvas ielas krustojumu, kur būs izveidota šķēršļu trase. Būs sporta skolas Spars BMX riteņbraucēju paraugbraucieni, šķēršļu joslas braucieni uz laiku, dažādās vecuma grupās, ar iespēju tikt pie dažādām balvām, bet ātrākais braucējs varēs mēroties spēkiem ar Ventspilī ražoto Bucher Municipal ielu tīrāmo mašīnu.

Reģistrēties velobraucienam var līdz 21.aprīlim, sūtot savu vārdu, uzvārdu un vecumu uz e-pastu: marketing@portofventspils.lv, vai arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/portofventspils vai www.instagram.com/brivosta.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay