Maršrutā uz Anci būs divi papildu reisi, izmaiņas arī maršrutā uz Ugāli

1391

Atsaucoties uz Ventspils novada iedzīvotāju ierosinājumam, uz eksperimenta laiku no 18.aprīļa līdz 17.augustam tiks veikti grozījumi divos reģionālās nozīmes maršrutā Ventspils–Ance un Ventspils–Ugāle. Četru mēnešu ilgā periodā izvērtējot reisu pieprasījumu, tiks lemts par iespēju izmaiņas saglabāt, portāls VentspilsBalss.lv uzzināja Autotransporta direkcijā.

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pieejamību, maršrutā Ventspils–Ance tiks atklāti divi papildu reisi – turpmāk katru trešdienu un ceturtdienu autobuss no Ventspils autoostas izbrauks arī plkst.7.40, bet no Ances – plkst.8.30. Minētā maršruta autobuss, kas no Ventspils autoostas izbrauca plkst.14.30 un no Ances – plkst.15.15, piektdienās pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.

Maršruta Ventspils–Ugāle autobuss turpmāk katru sestdienu un svētdienu no Ventspils izbrauks plkst.13.30, bet no Ugāles – plkst.8.40. No 18.aprīļa minētā maršruta autobuss, kas no Ventspils izbrauca plkst.7.40 un no Ugāles – plkst.8.40, sestdienās un svētdienās pasažieru pārvadājumus nenodrošinās.