Nedēļas nogalē gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

1237

Šajā nedēļas nogalē no 28. līdz 30.jūlijam jauniešu ielu sporta un kultūras festivāla Ghetto Games laikā satiksmei tiks slēgtas vairākas ielas, tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām autobusu kustībā.

Laikā no piektdiena plkst.7 līdz pirmdienas plkst.7 satiksmei būs slēgts Lielais prospekts posmā no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai. Šajā posmā kursējošo autobusu kustības ceļš tiks novirzīts pa Jūras un Aleksandra ielu. Autobusu pietura Olimpiskais centrs abos virzienos tiks apkalpota, un autobusu kustības laiki nemainīsies.

Laikā no svētdienas plkst.7 līdz pirmdienas plkst.7 satiksmei tiks slēgts Lielais prospekts posmā no Ganību ielas līdz Kuldīgas ielai.

Minētā iemesla dēļ maršruta autobusu Nr.5, 6, 10, 20, 22, 23 kustības ceļš virzienā no Inženieru ielas uz centru tiks novirzīts pa Saules un Jūras ielu, kā arī netiks apkalpota autobusu pietura Dzintarjūra (tuvākā pietura Swedbanka), bet maršrutu autobusu Nr.3, 4, 21 kustības ceļi virzienā uz Gāliņciemu tiks novirzīti pa Jūras un Aleksandra ielu, pēc tam pa Lielo prospektu, Brīvības un Durbes ielu. Netiks apkalpotas pieturas Lielais laukums un Reņķa dārzs virzienā uz Gāliņciemu. Tuvākā pietura Olimpiskais centrs.

Šajā laikā tiek mainīts arī kustības ceļš maršrutiem Nr.9 un Nr.13, kā arī starppilsētu maršrutiem uz Kuldīgu un Liepāju, novirzot tos pa Ganību, Inženieru un pēc tam pa Zvaigžņu ielu. Tā kā pietura Lielais laukums netiks apkalpota, tuvākā pietura šajos maršrutos ir Ganību iela.

Autors: Ventspilnieks.lv