Joprojām turpinās aktīvā ceļa remontu sezona, tajā skaitā saistībā ar Ventspils pilsētu un novadu, atgādina VAS Latvijas Valsts ceļi.

Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir joprojām seši luksoforu posmi un nepilna stunda remontposma izbraukšanai. Uz autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa posmā no Labraga līdz Mežainei līdz četriem luksoforu posmiem, remontposmā paies nepilna stunda. Savukārt uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei divos posmos satiksmi organizē regulētāji vai luksofori. Nepieciešams vairāk par pusstundu remontposma izbraukšanai.

Būvdarbu vietās LVC aicina ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem, atgādina LVC, kas bieži saskaras ar negodprātīgiem autovadītājiem, kuri negrib gaidīt un mēģina izšmaukt zem sarkanās gaismas, taču sastopas ar pretīm braucošām mašīnām un tādēļ spiesti iebraukt pretējā joslā. Dažkārt tur jau ir veikti seguma sagatavošanas darbi, kuri šādu neliešu dēļ jāsāk no jauna, kas nozīmē darba termiņu pagarinājumu un papildu izmaksas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay