No sestdienas, 30. aprīļa, sezonu uzsāks Ventspils Piedzīvojumu parks. Aprīlī un maijā Piedzīvojumu parks apmeklētājiem būs atvērts darba dienās no plkst. 15:00 līdz 20:00, bet sestdienās, svētdienās, svētku dienās no plkst. 12:00 līdz 20:00.

30. aprīlī Piedzīvojumu parkā darbu atsāks arī Veikparks, kam sagādāts jauns inventārs. Rezervācija un papildus informācija pa tālr.: 27370666 vai 28611333​.

Gatavojoties sezonai, atjaunotas kāpnes uz kalna “Lemberga hūte” virsotni, no kā paveras lielisks skats uz apkārtni.

Savukārt, sestdien, 7. maijā, plkst. 11:00 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona.

Ventspils Piedzīvojumu parkā ir pieejamas vairāk kā 20 dažādas atrakcijas. Īpaši iecienīta tūristu un pilsētnieku vidū ir Piedzīvojumu parka atrakciju zona: piepūšamās atrakcijas, bampermašīnas, bamperlaivas, tramplīnlaivu, bērnu autoskolu, rotaļu namiņu, batutu parku un gumijlēkšanas batutus, kā arī kameršļūkšanu. Virvju trasē „Kaķa taka” uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprinātas troses un citi šķēršļi, kas veido piecas dažādu grūtību trases. Ekstrēmu izjūtu cienītāju rīcībā ir trakais rotors un katapulta. Piedzīvojumu parkā iespējams spēlēt arī peintbolu, kā arī izmantot piknika vietas.

Informācija par pakalpojumu cenām pieejama mājas lapā www.piedzivojumuparks.lv

 

28.04.2022. / Autors: OC “Ventspils” / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs