Nu jau 3. gadu, sākoties aktīvai riepu nomaiņas sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” uzsāk videi draudzīgu akciju ”Nekrāj riepas!”, aicinot autovadītājus neizmest riepas atkritumu konteineros, mežā, vai vēl ļaunāk–sadedzināt, bet gan nodot tās šķiroto atkritumu savākšanas laukumos, turklāt pilnīgi bez maksas.

Jau kopš šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a darbības sākuma, iedzīvotāji  tajos var nodot 4 nolietotas riepas /gada laikā  bez maksas, tomēr neskatoties uz to – nolietotās riepas tiek uzkrātas garāžās, piemājas šķūnīšos, izmestas grāvmalās vai mežā, vai vēl ļaunāk-sadedzinātas, radot milzīgu gaisa piesārņojumu. Tādēļ, atgādinot autovadītājiem par šķiroto atkritumu savākšanas laukumu sniegtajiem pakalpojumiem un aicinot tos izmantot, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizē videi draudzīgu akciju “Nekrāj riepas!”. 

2020.gada akcijā piedalījās 49 autovadītāji, no kuriem 3 saņēma dāvanu kartes no autoveikala. Arī šogad akcijas laikā, kas norisināsies no 1. marta līdz 30. aprīlim, nododot četras vieglās automašīnu riepas šķiroto atkritumu savākšanas laukumos, autovadītāji varēs piedalīties izlozē, kur trīs veiksminieki saņems akcijas balvas. Savāktās riepas tiks nodotas pārstrādei!

JĀŅEM VĒRĀ!

  •  šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a darba laiks katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas;
  •  bez maksas tiek pieņemtas tikai vieglo automašīnu riepas no fiziskām personām (4gab.);
  •  no juridiskām personām nolietotas riepas tiek pieņemtas iepriekš vienojoties jebkurā apjomā (maksas pakalpojums);
  •  par akcijas rezultātiem informēsim atsevišķi.

Riepām nav vietas ne sadzīves atkritumu konteineros, ne pie tiem, bet jo īpaši mežos – izmanto piedāvāto pakalpojumu arī pēc akcijas!

 

8.04.2021. / Autors: Ventspils labiekārtošanas kombināts  / Foto: Pixabay