Ventspils siltums atgādina, ka Swedbank klienti rēķinus par apkuri un karstā ūdens patēriņu var saņemt arī internetbankā, kur bez maksas iespējams pieslēgt rēķinu automātisko apmaksu. Tas sniedz iespēju klientam ērtāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem.

Tāpat kā citus gadus, arī šovasar klientiem pēc savas izvēles ir iespējams veikt avansa maksājumus, lai izveidotu naudas līdzekļu uzkrājumu, tādējādi mazinot maksājumu apmēru apkures sezonas laikā. Iemaksātā naudas summa ikmēneša rēķinā tiks norādīta kā pārmaksa pie nosacījuma, ja klientam nav uzkrāts parāds. Pretējā gadījumā iemaksātais avansa maksājums tiks novirzīts pārada apmaksai.

Sākoties jaunajai apkures sezonai tiem klientiem, kuri būs veikuši avansa iemaksas, ikmēneša maksājums par siltumenerģiju nebūs jāveic tikmēr, kamēr uzkrātā naudas summa būs pietiekama rēķina apmaksai. Pārējos gadījumos būs jāpiemaksā iztrūkstošā starpība no aprēķinātās maksājuma summas vai arī jāapmaksā rēķins pilnā apmērā.

Apmaksāt rēķinu bez komisijas maksas iespējams uzņēmuma Abonentu daļu kasēs – Pils ielā 12 un Talsu ielā 84.

Sev interesējošus jautājumus klienti var noskaidrot pa tālruni 636 00800 vai arī elektroniski pa e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv.

13.08.2020. / Autors: Ventspils siltums  / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs