Jauniešu mājā sākot ar 16. martu norisināsies bezmaksas juridisko nodarbību cikls “Juridiskā pēcpusdiena” par visdažādākajiem jurisprudences jautājumiem, kuras vadīs bijušais ventspilnieks, jurists un izglītības publikāciju autors Ņikita Kovaļovs.

Uz nodarbībām ir aicināts ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt vairāk par savām tiesībām, pienākumiem un iespējām ikdienas dzīvē, kuras paver juridiskās zināšanas.

Nodarbību ciklā tiks izstāstīti pamatjautājumi par darba tiesībām, patērētāju tiesībām, tiesu procesiem, uzņēmējdarbības jautājumiem, kā arī citiem jautājumiem, tostarp par izglītības tiesībām – skolēnu, vecāku un skolotāju tiesībām un pienākumiem, vērtēšanas pamatprincipiem, mobinga novēršanu, kā arī tiks apskatīti aktuāli jautājumi par skola2030, tostarp iespējām labot atzīmes!

Nodarbībās būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus saistībā ar jurisprudenci, tiesībām, kā arī par studijām tiesību jomā!

Pirmā nodarbība notiks 2024. gada 16. martā 14:00 – 16:00, Kuldīgas ielā 13 par tēmu “Ievads – kur vērsties: policijā, tiesā, Satversmes tiesā vai pie prezidenta?”.

Pieteikšanās links: ŠEIT.

 

8.03.2024. / Autors: Ņikita Kovaļovs / Foto: Ņikita Kovaļovs