Nosaka kārtību klātienes mācību uzsākšanai Ventspils skolās ārkārtējās situācijas laikā

0
0

Ceturtdien, 11. martā, Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu, kā ārkārtējās situācijas laikā organizēt mācību procesu Ventspils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs.

Saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem mācību procesu klātienē 1.–4. klasēm var īstenot, ja attiecīgā pilsēta vai novads iekļauts izdevuma “Latvijas Vēstnesis” publicētajā sarakstā ar informāciju par 14 dienu kumulatīvās saslimstības rādītājiem, un šis rādītājs administratīvajā teritorijā atbilst tādam valstī noteiktajam līmenim, lai atsāktu klātienes mācības 1.–4. klasē – šobrīd nepārsniedzot 200 inficēto slieksni uz 100 000 iedzīvotājiem.

Lai nodrošinātu operatīvas izmaiņas izglītības procesa organizācijā Ventspils pilsētas skolās, dome pilnvaroja Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāju pieņemt lēmumus par mācību procesa uzsākšanu vai tā pārtraukšanu klātienē. Pirms lēmuma pieņemšanas tiks izvērtēta epidemioloģiskā situācija, kā arī iespējas stingri ievērot visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai. Turklāt, atsākot mācības klātienē, katru nedēļu tiks organizēta skolās nodarbināto personu Covid-19 testēšana.

 

12.03.2021. / Autors: Ventspils Izglītības pārvalde / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs