Noslēdzoties mācību gadam, noslēgušās arī Ventspils Digitālā centra attālinātās tehnoloģiju darbnīcas “Attālītis”. Pielāgojoties esošajiem apstākļiem, Digitālais centrs piedāvāja klasēm neatteikties no ierastās skolu gaitu sastāvdaļas un piedalīties attālinātās ekskursijās, kas guva lielu atsaucību un tiešsaistē pulcēja skolēnus no visas Latvijas.

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, Digitālais centrs aicināja klases piedalīties izklaidējoši izglītojošās tehnoloģiju darbnīcās, piedāvājot gan tehnoloģiju nodarbību kopu “Attālītis”, gan 6 attālinātās nodarbības, kas izveidotas atbilstoši “Latvijas skolas somas” nosacījumiem un iekļautas programmas oficiālajā kultūras norišu sarakstā.  Vislielāko popularitāti guva Reklāmdrukas darbnīca “Attālītis” ietvaros, savukārt programmas “Skolas soma” ietvaros, vislielāko atsaucību guva 3D mākslas, Digitālā foto, Digitālā video un Datoranimācijas darbnīcas. Tāpat skolēni bieži izvēlējās arī Gaismas diožu kartīšu darbnīcu, “Veido savu animāciju vai spēli!” darbnīcu, Digitālās mākslas darbnīcu un Datorgrafikas darbnīcu.

Citāda skolēnu ekskursija “Attālītis” guva lielu atsaucību, un kopumā darbnīcās piedalījās 790 skolēni no visas Latvijas – Ventspils, Rīgas, Jūrmalas, Talsiem, Liepājas, Grundzāles, Staiceles, Baldones, Viļāniem u.c. pilsētām. Nodarbībās darbojās skolēni no 1.līdz 11. klasei,  visbiežāk 4., 5., 6.un 7.klašu skolēni.

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus vasaras brīvlaikā kārtīgi atpūsties un nākamā mācību gada sākumā sekot līdzi aktuālai informācijai, jo atgriežoties skolēnu ekskursiju laikam, atgriezīsies arī Digitālā centra citāda skolēnu ekskursija “Attālītis”. Plašāk par piedāvājumu iespējams uzzināt šeit: www.adre.se/attalitisaicina.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālā centra programmas vadītāju Gunu Stepiņu pa tālruni: 28632351 vai e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv.

 

3.06.2021. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs