Ventspils Sieviešu klubiņa vadītājas Laura Čodere un Egita Vītola izziņo jau otro publisko lekciju – meistarklasi Ventspilī par mūsdienīgām un aktuālām tēmām, aicinot arī pie mums Latvijā un starptautiski atzinību guvušus lektorus. Šoreiz lekcija par tēmu Publiskā runa notiks 11. maijā, 14:00 koncertzāle “Latvija” telpās un to vadīs publiskās runas eksperte Katrīna Cīrule.

Bailes no publiskas uzstāšanās ir pasaulē populārākās bailes, taču Katrīna Cīrule uzskata, ka tās pārvarēt un iemācīties aizraujoši un atmiņā paliekoši runāt var jebkurš.

Kā sevi un savu biznesu iepazīstināt 30 sekundēs, klasiskākās tīklošanās kļūdas, kā meistarīgi tīkloties, klausīšanās mākslas triki, kā strādāt ar auditoriju, darbs ar bailēm no neizdošanās un satraukumu – šīs un citas tēmas tiks apskatītas 3h garā lekcijā, kura 30% sastāvēs no teorētiskās bāzes, bet 70% būs praktiskais darbs.

Dalībnieki no lekcijas aizies ar skaidru formulu, kā veidot pašprezentēšanas runas, kā gatavoties rezultatīviem un produktīviem tīklošanās pasākumiem, kā nebaidīties un pārvarēt satraukumu un citas vērtīgas lietas.

Katrīna Cīrule ir publiskās runas trenere ar 20 gadu pieredzi uz profesionālās mūzikas skatuves; lektore un online kursu autore ar 15 gadu pieredzi apmācību organizēšanā un vadīšanā, kā arī 12 gadu pieredzi mārketingā, pārdošanā un reklāmā.

Pieteikties pasākumam var, aizpildot reģistrēšanās anketu: https://forms.gle/rN4XYYtGxUxPh9ru9

Dalības maksa: 45 EUR.

Atgādinām, ka marta nogalē Ventspilī notika lekcija-seminārs par gudru personīgo finanšu pārvaldību kopā ar Ingu Bolukemini, kuru apmeklēja vairāk kā 40 cilvēku, un pēc kura tika saņemtas pozitīvas atsauksmes par vērtīgi pavadītu laiku un ne tikai jaunām teorētiskām zināšanām, bet jau uzreiz pielietojamiem praktiskiem padomiem. Pasākuma organizatores sola “vest” uz Ventspilī vērtīgas lekcijas arī turpmāk, tādēļ aicina ventspilniekus dalīties ar interesējošām tēmām un lektoriem.

 

12.04.2024. / Autors: Ventspils Sieviešu klubiņš / Foto: Publicitātes foto