Ventspils Digitālais centrs un Ventspils Izglītības pārvalde aicina vecākus, kuru bērni šogad uzsāks skolas gaitas kādā no Ventspils skolām 1. klasē, uz Tehnoloģiju pēcpusdienu, kur būs iespēja uzzināt, kā reģistrēt bērnu izvēlētajā skolā vienotajā elektroniskajā sistēmā 1klase.ventspils.lv

Bezmaksas pasākums norisināsies 25. martā plkst. 17.30 – 18.30 Ventspils Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5, kā arī tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties Tehnoloģiju pēcpusdienai iespējams, aizpildot anketu šeit:www.adre.se/anketapirmaklase.

Informatīvajā pasākumā topošo pirmklasnieku vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par pieteikumu aizpildīšanu sistēmā 1klase.ventspils.lv, par autorizēšanos sistēmā ar e-paraksta vai interneta banku autorizācijas rīkiem, kā arī noskaidrot citus sev interesējošos jautājumus.

Pasākumu vadīs Ventspils Digitālā centra un Ventspils Izglītības pārvaldes speciālisti. Ja dalībnieki vēlas saņemt atbalstu saistībā ar autorizācijas rīkiem, lūdzam sagatavot e-paraksta vai internetbankas autorizācijai nepieciešamo informāciju (eID karti ar paroli, eParaksts mobile vai piekļuves informāciju internetbankai).

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.

 

6.03.2024. / Autors: Ventspils Digitālais centrs / Foto: Ventspils Digitālais centrs