Sestdien, 31. decembrī, plkst. 12:00 pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas tiks dots starts ikgadējām skriešanas sacensībām “Vecgada skrējiens”,kas, tiek organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros!

Sacensībās aicināti piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km. Katrs dalībnieks saņems sacensību numuru. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem.

Priecē tas, ka gadu gaitā skrējiens iemantojis lielu popularitāti un ik gadu pulcē aptuveni 300 skrējējus no visas Latvijas. „Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms gandrīz 50 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst. 11:00 un pirmie 100 dalībnieki, kuri reģistrēsies skrējienam, saņems piemiņas Rūķu cepuri. Lūgums ierasties laicīgi. Dalība skrējienā bezmaksas. Papildus informācija pa tālr. 63624412 vai zvanīt Ilzei Valertei tālr. 28253325.

 

30.12.2022. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde