Sestdien, 18. jūlijā, Ventspils ielas turpinās pieskandināt notikumu cikla “Ventspils skan” muzikālie priekšnesumi.

Šajā sestdienā Ventspilnieki aicināti doties vēlā pēcpusdienas pastaigā pa pilsētas centru, kur no plkst. 16.30  līdz 17.30 Lielo laukumu, Ganību ielas un Lielā prospekta krustojumā, pieskandinās roka grupa “Hypervert”.

2018. gadā dibinātā grupa “Hypervert” savā daiļradē apvieno vecās skolas rokenrolu ar mūsdienīgu skanējumu, aranžējumu un elektroniku. Mūziķi atstājuši pozitīvu iespaidu uz vietējās rok-skatuves kritiķiem un spēj aizraut gan rokmūzikas pielūdzējus, gan tos, kuri pārsvarā klausās citus mūzikas žanrus.

Grupas bundzinieks, Ventspils Mūzikas vidusskolas absolvents Vladislavs Ščipcovs, sola ventspilniekus priecēt ar pozitīvismu un enerģisku smagā roka skanējumu.

Lietus gadījumā pasākums var tikt atcelts vai pārcelts, tādā gadījumā par to tiks paziņots Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Gan ikdienā, gan pasākuma laikā lūgums ņemt vērā spēkā esošos ierobežojums –  ievērot 2 metru distanci, kā arī, ja ir saslimšanas simptomi, tad palikt mājās, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos.

17.07.2020. / Autors: Ventspils Kultūras centrs / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs