Šo sestdien, 12. augustā, Ventspilī norisināsies Vislatvijas 14. nūjošanas festivāls, tāpēc no plkst. 10:30 līdz plkst. 13:00 transporta satiksmei tiks slēgtas atsevišķas Ventspils pilsētas ielas.

Saistībā ar transporta satiksmes ierobežojumiem, arī sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās, ka tiks mainīti maršrutu autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī paredzama autobusu kavēšanās visos pilsētas autobusu maršrutos.

Tā kā transporta satiksmei pilnībā tiks slēgta Krustkalna iela, pievedceļi Ventspils Piedzīvojuma parkam, Saules iela (līdz Pētera ielai), kā arī vairāki ielu posmi pilsētas centrā, līdz ar to netiks apkalpotas autobusu pieturas, kas atrodas Ganību ielā un pagaidu pietura Pāvila ielā, pieturas “Dzintarjūra”, “Mego”, „Baltais krusts”, pieturas Saules ielā (posmā no Krustkalna ielas līdz Lielajam prospektam),  kā arī pietura “Zvaigžņu iela” un autobusu pieturas pie Reņķa dārza.

Sabiedriskais transports maršrutos Nr.3 un Nr.4 slēgtos ielu posmus apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu,  Latgales ielu un tālāk pēc parastā maršruta (atpakaļ tāpat). Netiks apkalpotas pieturas, kas atrodas Ganību ielā pie koncertzāles “Latvija” un pagaidu pieturu Pāvila ielā, kā arī pieturas “Reņķa dārzs” un “Zvaigžņu iela” (abos virzienos) un “Lielais laukums” virzienā uz centru.

Maršrutos Nr.6 un Nr.23 sabiedriskais transports tiks novirzīts pa Jūras ielu, Katoļu ielu un Vasarnīcu ielu līdz Meža kapiem, kur tas apgriezīsies un pa tām pašām ielām brauks atpakaļ uz pilsētas centru. Šajos maršrutos netiks apkalpota pietura “Baltais krusts” un citas pieturas, kas atrodas slēgtajos ielu posmos.

Maršrutos Nr.1, Nr.8 un Nr.11 autobusi kursēs pa Jūras ielu, Aleksandra ielu, Lielo prospektu un tālāk pēc parastā maršruta (atpakaļ tāpat). Neskatoties uz to, ka autobusi nekursēs kā ierasti pa Ganību ielu un Lielo prospektu, tomēr šajos maršrutos tiks apkalpotas visas paredzētās pieturas.

Maršrutos Nr.5, Nr.10 un Nr.22 autobusi, virzienā uz Inženieru ielu, kursēs pa Jūras ielu, Saules ielu, Lielo prospektu un tālāk pēc maršruta, bet atceļā autobusi kursēs pa Katoļu ielu, Lielo prospektu, Saules ielu,  Jūras ielu, Kuldīgas ielu un tālāk pēc maršruta. Savukārt maršrutā Nr.20 abos virzienos autobuss kursēs pa Jūras ielu, bet pēc tam pa Katoļu ielu līdz Lielajam prospektam un tālāk pa maršrutu. Šajos maršrutos netiks apkalpotas pieturas “Mego”, “Dzintajūra”, kā arī visas pieturas Saules ielā.

Nūjošanas festivāla laikā izmaiņas būs arī starppilsētu un novada autobusu maršrutos.  Autobusi, kas iebrauc vai izbrauc no Ventspils autoostas laika posmā no plkst. plkst. 10:30 līdz plkst. 13:00, kursēs pa Sarkanmuižas dambi, Brīvības un Durbes ielām, pēc tam tālāk pa maršrutu. Šajā laikā netiks apkalpota pietura Pētera un Ganību ielu krustojumā, kā arī pietura “Lielais laukums”, virzienā uz autoostu.

Neskaidrību gadījumā aicinām saziņai ar pašvaldības SIA  “Ventspils reiss” zvanīt pa tālruni 63622422 ( darba laikā).

Atvainojamies pasažieriem par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi!

 

10.08.2023. / Autors: PSIA “Ventspils reiss” / Foto: PSIA “Ventspils reiss”