Nūjošanas festivāla laikā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

561

Sestdien, 10.augustā, Ventspilī notiks 10.Vislatvijas nūjošanas festivāls, kura norises laikā pilsētā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi.

Starts sacensībām tiks dots plkst. 11 no Ventspils Piedzīvojumu parka. Trase vīsies pa Ventspils pilsētas ielām. Sportisti un aktīvās atpūtas cienītāji piedalīsies un veiks kādu no divām distancēm – vienu apli 5,3 km garumā vai divus apļus. Sacensību trase vīsies sekojoši: starts Piedzīvojumu parkā, tālāk seko Saules iela, Pētera iela, Ganību iela, Jūras iela, Kuldīgas iela, Lielais prospekts, Ganību iela, Pāvila iela, Kuldīgas iela, Bērzu iela, Ganību iela, Krustkalnu iela un finišs atkal Piedzīvojumu parkā.

Līdz ar to ventspilniekiem jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem. Tie būs spēkā no plkst. 10.30 līdz pat plkst. 13.00. Ieteicamais apbraukšanas maršruts ir pa Vasarnīcu, Ostas un Brīvības ielām.

Savukārt izbraukšana no slēgtā kvartāla starp Saules, Pētera, Ganību, Pāvila, Kuldīgas, Bērzu, Ganību un Riņķa ielām būs iespējama pa Inženieru ielu.

Tiks ierobežota arī sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās, tā savukārt brīdina pašvaldības SIA Ventspils reiss. Atsevišķos maršrutos tiks mainīts kustības ceļš, bet sīkāku informāciju iespējams saņemt, zvanot Ventspils reiss Pārvadājumu daļai pa tālruni  63622412.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay