Maija nogalē  ceļu satiksmes negadījumā Austrijā dzīvību zaudējuši četri cilvēki, no tiem trīs Latvijas pilsoņi. Divi no avārijā iekļuvušajiem izdzīvoja, viens no tiem Jānis Kamšs, kura atgādāšanai uz Latviju nepieciešami 25 000 – 30 000 eiro.

 

Traģiskajā auto avārijā Austrijā Jānis Kamšs salauza mugurkaulu, vairākas ribas un smagi traumēja abas plaušas. Diagnoze – pēdējā kakla skriemeļa C7 un pirmā krūšu T1 dislokācijas lūzums ar mežģījumu. Austrijā Grācas Universitātes slimnīcā viņam ir veiktas divas mugurkaulu stabilizējošas operācijas. Līdz 30.jūnijam turpināsies viņa ārstniecības process iepriekš minētajā slimnīcā. Pēc 30. jūnija ir jāuzsāk rehabilitācijas kurss, kurš ar Jāņa diagnozi ir nepieciešams sešu mēnešu garumā. Ģimene lūdz palīdzību pārvešanai no Austrijas uz Latviju, kas smago traumu dēļ ir iespējama tikai medicīnas personāla uzraudzībā. Izmaksas par medicīnisko repatriāciju sasniedz 25 000 – 30 000 eiro.

Jānis Kamšs ir 34 gadus jauns. Dzīvespriecīgs un aktīvs. Jāņa sirdslieta un nodarbošanās ziemas periodā ir slēpošanas un snovborda instruktors. Ikdienā Jānis darbojās ar dažādu priekšmetu un mēbeļu izgatavošanu no koka, vietnē “Facebook” stāsta Jāņa māsa Linda.

Ziedojumus var veikt uz rekvizītiem: Saņēmējs: Andra Kamša; Konta nr: LV02HABA0551007882686; Maksājuma mērķis: Ziedojums Jānim Kamšam.

Autoavārijā miruši četri vīrieši vecumā no 27 līdz 34 gadiem, bet vēl divi, 29 un 34 gadus veci Latvijas pilsoņi, smagā stāvoklī nogādāti slimnīcās.

 

19.06.2024. / Autors: BNN / Foto: Ekrānšāviņš