Ventspils pašvaldība, atbalstot bērnus no trūcīgām vai maznodrošinātām mājsaimniecībām, turpmāk sniegs lielāku finansiālo atbalstu, palielinot pabalstu uz izlaidumu 9. un 12. klašu absolventiem.

Pabalsta apmērs būs 50,00 eiro. Minēto pabalstu var saņemt absolventi vecumā līdz 20 gadiem (ieskaitot), ar nosacījumu, ka absolvents nestrādā, izņemot, ja absolvents ir nodarbināts Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras brīvlaika nodarbinātības pasākumā.

Savukārt pabalsts bāreņiem – 9. un 12. klašu absolventiem no trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām un bāreņiem, kuriem piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statuss, turpmāk būs 200,00 eiro. Saņemt pabalstu var līdz 24 gadu vecuma (ieskaitot) sasniegšanai.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

 

26.05.2023. / Autors: Ventspils Sociālais dienests / Foto: Ventspils Sociālais dienests