Pie jaunajiem volejbola laukumiem Vidumpļavā būvēs žogu

1296

Pirms divām nedēļām svinīgi atklāja pirmos no diviem pilsētas pludmales volejbola laukumiem Vidumpļavā. Laukums bija labiekārtots, ierīkots apgaismojums, soliņi un velonovietnes, taču tikai pēc tā atklāšanas secināts, ka laukumus nepieciešams iežogot, lai bumbas netraucētu līdzās esošās Lukoil degvielas uzpildes stacijas kustību.

Kā portālam Ventspilnieks.lv skaidroja pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde pārstāve Egita Vītola, nožogojums tiks izbūvēts tuvāko pāris nedēļu laukumā un būs tikai virzienā uz Inženieru ielas pusi.

Tāpat pēc laukumu apmeklētāju lūguma pie jaunatklātajiem publiski pieejamajiem laukumiem ir uzstādīts informācijas stends, kur laukuma apmeklētājiem turpmāk būs iespējams izvietot kādu svarīgu informāciju.

Septembrī Ventspilī tika atklāti kopā četri jauni publiski pieejami pludmales volejbola laukumi, kuri izveidoti saskaņā ar starptautiski pieņemtiem pludmales volejbola laukumu izmēru standartiem, tāpat izveidots apgaismojums, uzstādīti soliņi, veloturētāji un veikta apkārtnes labiekārtošana.

Divi volejbola laukumi izbūvēti pilsētas kreisajā krastā – Vidumpļāvā, kas atrodas starp Zvaigžņu, Inženieru un Kuldīgas ielām, kā arī Pārventā, Tārgales ielā 61, pie Pārventas pamatskolas.