Vasara ir īstais laiks, lai pavadītu atvaļinājumu ģimenes izbraucienos, apmeklētu pasākumus un pilsētas skaistākās vietas, atpūstos no ierastā ikdienas ritma. Ventspils Piejūras kempings piedāvā lielisku iespēju ģimenēm –  nakšņot 2 naktis Piejūras kempingā ar savu telti tikai par 25 EUR. Piedāvājums spēkā no š.g. 31. jūlija līdz 2. augustam, piedāvājuma laikā Ventu un Ģimene 3+ atlaides nedarbojas.

Piejūras kempingā viesiem tiek piedāvāts liels, ērti saplānots, labiekārtots telšu laukums, kurā vienlaikus iespējams izmantot līdz 300 telšu vietām. Pagājušajā gadā telšu laukumā tika atjaunotas un modernizētas elektrības pieslēguma vietas. Kempinga teritorijā ir arī divas servisa ēkas, kurās pieejamas viesiem nepieciešamās labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

Kempings atrodas Ventspils pilsētas zaļajā zonā, nepilnu 2 km attālumā no pilsētas un aptuveni 500 m no Ventspils Zilā karoga pludmales. Kempinga teritorija robežojas ar Piejūras brīvdabas muzeju un Jūrmalas parku.

Šogad jau sesto reizi pēc kārtas Piejūras kempings saņēma ekosertifikātu “Zaļā Atslēga”. Lai kempings saņemtu šāda veida ekosertifikāciju, tam jānodrošina atbilstība vairāk kā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, piemēram, vides pārvaldē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Rezervē:

  • zvanot pa tālr.: 63627925, 22008805
  • rakstot e-pastā: camping@ventspils.lv

31.07.2020. / Autors: PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” / Foto: Pixabay