Piektdien, 29. martā, jauniešu radio stacija Latvijas Radio 5 – Pieci.lv raidīs no Ventspils Tehnikuma telpām, ierīkojot uz vienu dienu izbraukuma studiju, informēja Latvijas Radio.

Izbraukuma studijā darbosies rīta programma Pieci Rīti un pēcpusdienas raidījums Pieci Brauc, iepazīstinot klausītājus ar aktīvākajiem ventspilniekiem un pilsētas notikumiem. Dienu iepriekš, 28. martā, ikviens interesents varēs satikt radiostacijas ētera personības Ventspils jauniešu mājā.

Šī būs jau ceturtā izbraukuma tiešraide. Projekta mērķis ir paplašināt jauniešu interešu loku un dažādot informācijas ieguves avotus, kā arī iepazīstināt klausītājus ar dzīvi Latvijas reģionos.

Pieci.lv rīta raidījuma komanda – Toms Grēviņš, Inese Pučeka un Uldis Ziediņš – klātienē būs sastopami jau ceturtdien, 28. martā, plkst.19 Ventspils Jauniešu mājā. Tikšanās laikā ar jauniešiem viņi dalīsies ar saviem stāstiem par darbu radio un to, kā ir celties pašiem pirmajiem, lai ik rītu modinātu savus klausītājus, kā arī atbildēs uz jauniešu jautājumiem.

Savukārt piektdien tiešraidē no Ventspils Tehnikuma skanēs rīta programma Pieci Rīti no plkst. 6 līdz 9 ar Tomu Grēviņu, Uldi Ziediņu un Inesi Pučeku, kā arī pēcpusdienas programma Pieci Brauc no plkst. 17 līdz 20 ar Magnusu Eriņu. Raidījumu vadītājiem ēterā pievienosies gan Ventspils jaunie uzņēmēji, gan sportisti un kultūras darbinieki.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Latvijas Radio