Piektdienas vakara pastaiga 21. maijā Ventspilī aicina pēc lielās mājsēdes izkustēties. Pakalpojumu sniedzēji tiek aicināti atvērt savus veikaliņus un ēstuvju terases pastaigas baudītājiem, bet amatniekus un tirgotājus – piedalīties “Piektdienas vakara pastaigā” paredzētajās tirdzniecības vietās  Rātslaukumā, Dzirnavu laukumā un Lielajā laukumā.

Pieteikties aicināti ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu zaļā tirgus produktu ražotāji, mājražotāji un amatniecības (craft) produktu piedāvātāji, mākslinieki / individuālie meistari, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, dabīgo našķu tirgotāji, no dabas un dabīgiem materiāliem darinātu preču ražotāji, dažādu braucamrīku riteņu iznomātāji.

Dalībai tirdziņā pieteikties un iesūtīt dokumentus iespējams līdz 2021 .gada 17. maijam plkst.12.00 pie tirdzniecības koordinatores Unas Mežiņas tālr. 28887059, e-pasts: una.mezina@ventspils.lv.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatību.

 

12.05.2021. / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs