No 17. līdz 27. augustam Ventspils Augstskolā (VeA) norisināsies papilduzņemšana gan pamatstudiju, gan maģistra studiju programmās. Vairākās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts budžeta vietas, uz kurām būs iespēja pretendēt arī papilduzņemšanā.

Pamatuzņemšana studijām VeA norisinājās no 13.jūlija līdz 3.augustam un kā jau ierasts, arī šogad notiks papilduzņemšana un studētgribētājiem būs iespēja pretendēt uz valsts budžeta finansētajām un maksas studiju vietām. Jāņem vērā, ka papilduzņemšanā valsts finansētās budžeta vietas tiks piešķirtas secībā, kādā pieteiksies reflektanti.

Pagājušajā gadā, piesakoties papilduzņemšanā, studiju programmā “Datorzinātnes” uzsāka Artis Eisaks. Artis nepiekrīt bieži dzirdētajai frāzei, ka pieteikties studijām papilduzņemšanā ir kā ielekt vilciena pēdējā vagonā: “Tā nebūt nav. Papilduzņemšanai ir pat zināmas priekšrocības, jo konkurss uz valsts budžeta vietām ir mazāks”.

Reģistrācija studijām (līguma noslēgšana) notiks klātienē no 17. līdz 27. augustam VeA C korpusa C210.kabinetā – Mācību daļā, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 13:00 un 14:00 – 16:00, tālrunis 63629646, e-pasts: studijas@venta.lv.

Līdzi jāņem:

  • Bakalaura studiju reflektantiem – pase vai personas apliecība (eID), atestāts, sekmju izraksts, centralizēto eksāmenu sertifikāts vai starptautiskā testa sertifikāts;
  • Maģistra studiju reflektantiem – pase vai personas apliecība (eID), augstāko izglītību apliecinošs dokuments, tā pielikums, CV.

Maksa par reģistrāciju studijām noteikta 35 EUR. No maksas atbrīvoti 1. grupas invalīdi un bāreņi, kā arī tie reflektanti, kuri 2020.gadā pieteikušies studijām, izmantojot vienoto pieteikšanos portālā www.latvija.lv un jau samaksājuši pieteikuma reģistrācijas maksu.

13.08.2020. / Autors: Ventspils augstskola / Foto: Ventspilnieks.lv arhīvs