Pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde vērš šoferīšu uzmanību, ka pilsētā veikta divu ceļa zīmju pārvietošana.

Lai uzlabotu satiksmes organizāciju un netraucētu sabiedriskā transporta kustību, Kuldīgas ielā 23 ir pārvietota ceļa zīme Apstāties aizliegts kopā ar joslu sadalījumu un virzienu norādošo ceļa zīmi tuvāk autobusu pieturvietai, kas atrodas iepretim Swedbank Ventspils filiālei.

Tā kā Ceļu satiksmes noteikumi paredz aizliegumu automašīnām apstāties un stāvēt 10 m zonā aiz sabiedriskā transporta pieturas, un tagad aiz šīs 10 m zonas atrodas ceļa zīme Apstāties aizliegts, šoferīši vairs nedrīkstēs atstāt savas automašīnas Kuldīgas ielas malā Swedbank pusē.

Taču jāatzīmē, ka automašīnu apstāšanās pieturās ir atļauta, ja tas nepieciešams pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā un ja tas netraucē pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu vai taksometru satiksmi.

Otra ceļa zīme pārvietota pie bērnu pilsētiņas – Lielajā prospektā pie Vasarnīcu ielas. Ceļazīme Vienvirziena ceļa beigas pārvietota tā, lai autovadītāji to labāk varētu saskatīt. Vasaras sezonā, kad salapo koki, līdz šim to bija grūti pamanīt.