Piltenē un Ventspils novada ciemos uzstādīs videokameras

611

Ventspils novadā vairākās apdzīvotās vietās pašvaldība uzstādīs kopumā astoņas videonovērošanas kameras, liecina pašvaldības mājaslapā publicētais iepirkuma konkursa rezultāts.

Konkursā uzvarējis uzņēmums Mondot, kas piegādās un uzstādīs astoņas kameras par 7506,11 eiro.

Piltenē viena no kamerām atradīsies Lielās un Dzirnavu ielas krustojumā ielu apgaismojuma stabā ar skatu uz iebraukšanu pilsētā, turklāt tā spēs atpazīt auto numura zīmes. Otra kamera tiks uzstādīta Piltenes pilsētas estrādes teritorijā.

Ventavas ciemā viena kamera tiks uzstādīta Skolas ielā 1 ar skatu uz pārvaldes ēkas stāvlaukumu teritoriju. Ielu apgaismojuma stabā Skolas ielā 8 tiks uzstādīta kamera ar skatu uz Liepu ielu. Tāpat kamera tiks uzstādīta ielu apgaismojuma stabā Liepu ielā 2, lai novērotu skeitparka teritoriju.

Ugālē pie autostacijas pieturas apgaismes staba tiks uzstādīta viena video novērošanas kamera ar skatu uz abām autobusa pieturām. Tāpat kamera tiks izvietota pie Ugāles pagasta pārvaldes ēkas stūra ar skatu uz Latvijas pasta un pagasta pārvaldes stāvlaukuma teritoriju, kā arī viena ar skatu uz krustojuma A10 un P123 stūri.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay